0
My Cart
  Brak produktów w koszyku.
 • 0

  Informacje o naszym sklepie

  Jesteśmy firmą hostingową od 2008 roku, która od zawsze oferowała swoim klientom usługi takie jak shoutcast, domeny, hosting kont www, autopiloty a także serwery gier.

  Dzisiaj jesteśmy zespołem, który kładzie nacisk na stosunek jakości do ceny przewyższając nawet często jakość mimo, że cena w wielu przypadkach jest wiele niższa od konkurencji. Napisz do nas, a Twoja wiadomość nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi. Zachęcamy do zakupów.

  Nasza firma prosperuje na rynku polskim pod znakiem castpol.pl ale i zagranicznym pod szyldem gameservers24.com. Jesteśmy rozpoznawalni w całej europie.

  Zwrot pieniędzy

  Nie jesteś zadowolony z naszych usług? Możemy oddać Tobie pieniądze. Gwarancja 100% na nasze usługi.

  Online Support 24/7

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę. Jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało. Od poniedziałku do niedzieli.

  Jakość i niezawodność

  Nie szukaj dalej. Usług w takich cenach i w takiej jakości nie dostaniesz już nigdzie. Napisz do nas.

  Po co szukać dalej?

  Nie ma potrzeby szukać innej firmy hostingowej, ponieważ wiele firm oszukuje swoich klientów. Najpierw płacisz 30 zł za hosting, a w kolejnym roku nawet 500% więcej.

  Nasze serwery to TOP

  Jeśli liczy się dla Ciebie czas dostępności serwera, a także dobry kontakt z supportem - zapraszamy do zakupów w naszej firmie. Nigdy nie zostaniesz na lodzie bez odpowiedzi.

  Nasza historia

  Nasza historia sama mówi za siebie. Działamy od 2008 roku, tworząc dla was hosting niezawodny i szybki. Bądź na bieżąco z naszymi aktualizacjami serwerów. Nie zawiedziesz się.