Zarabiaj pieniądze, promując nasze produkty/usługi za pośrednictwem naszego bezpłatnego programu partnerskiego. Po utworzeniu bezpłatnego konta partnerskiego otrzymasz unikalny link polecający. Za każdym razem, gdy ktoś to kliknie, zostaje przekierowany na naszą stronę internetową, a wszelkie dokonane przez niego zakupy są rejestrowane, a prowizja z tego zakupu jest dodawana do Twojego konta. W miarę narastania prowizji będziesz mógł zażądać wypłaty za pośrednictwem PayPal.

Prowizje

Produkt/Usługa Zamówienie
Hosting współdzielony do 20% wartości zamówienia
Serwery radiowe do 20% wartości zamówienia
Serwery radiowe do 20% wartości zamówienia

Dlaczego warto zostać z firmą Castpol - Hosting ?

control panel

Panel administracyjny

Po zarejestrowaniu się jako partner będziesz mieć dostęp do naszego panelu kontrolnego partnera, który zawiera adres URL skierowania, materiały marketingowe i raporty w czasie rzeczywistym.
high commissions

Wysokie prowizje

Dołącz do naszego programu partnerskiego już dziś, aby skorzystać z naszych wiodących w branży wysokich prowizji. Płacimy pełną prowizję za wszystkie dostarczane przez nas produkty i usługi.
realtime reports

Raporty w czasie rzeczywistym

Zapewniamy statystyki w czasie rzeczywistym, a także miesięczny raport e-mail z informacjami o wszelkich nowych kliknięciach, konwersjach i prowizjach, które wygenerowałeś jako ceniony partner.
marketing tools

Narzędzia marketingowe

Jedną z zalet naszego programu jest skupienie się na udostępnianych przez nas bezpłatnych narzędziach marketingowych. Mamy banery, plakietki, linki do konkretnych stron docelowych i więcej.
free access

Darmowy i natychmiastowy dostęp

Dołącz już dziś za darmo, a uzyskasz natychmiastowy dostęp do naszego programu partnerskiego z wysokimi prowizjami i wszystkich zapewnianych przez nas zasobów marketingowych, w tym banerów, odznak i więcej.