Castpol

Opinie naszych Klientów

Usługi zaoferowane przez firmę CastPol okazały się bardzo dobrym wyborem dla umiejscowienia naszej witryny. Nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione, fachowa Administracja oraz pomoc są głównym atutem tej firmy. Przyszliśmy z nadzieją na szybkość oraz fachowość otrzymanych usług i zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni.

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej współpracy, trafiliście w dobre miejsce.

Pozdrawiam i polecam,
Łukasz Ostrowski, dnia 27 października 2011 roku.


Jeśli posiadają Państwo firmę, która oczekuje od hostingu wszystkiego co najlepsze to powinni Państwo przyjrzeć się ofercie castpol.pl. Konkurencyjne ceny, znakomita obsługa techniczna, świetny kontakt z administracją, wysoka wydajność, oraz stabilność, to spotkało mnie tutaj. Z 100% pewnością polecam Państwu skorzystanie z usług tej firmy, gwarantuje, że będą to dobrze wydane pieniądze na obsługę Państwa stron internetowych. To co najważniejsze dla mnie to oferta zawsze na czasie (wersje PHP, inne sprawy stricte techniczne), oraz znakomity czas reakcji w przypadku jakiś pomyłek z mojej strony podczas administracji kontem, zawsze służą pomocą, to się ceni!

Krystian Podemski - impSolutions


Usługi hosting’owe oferowane przez firmę CASTPOL.pl są najlepszymi z jakimi miałem okazję się do tej pory zetknąć. Serwer na którym znajdują się obecnie moje pliki jest naprawdę bardzo szybki a przede wszystkim i co najważniejsze jest jak dotąd w 100% bezawaryjny. Jeśli dodamy do tego jeszcze niską cenę to mamy układ idealny. I tak właśnie jest! Pomijam sam fakt pomocy jaką uzyskuję przez ten cały czas poczynając od przenosin moich plików z innego serwera a kończąc na pomocy w skonfigurowaniu CMS’a.

Więc skoro piszą na swojej stronie internetowej, że są jeszcze młodą firmą, to tylko z wielkim optymizmem można patrzeć w przyszłość na czas gdy rozwiną swoje skrzydła.

Pozdrawiam, Kamil Wróblewski, Choszczno, dnia 29 października 2010 r.


Jeśli chcą Państwo podzielić się opiniami i doświadczeniem zebranym podczas współpracy z castpol.pl, prosimy o wysłanie e-maila na adres bok@castpol.pl. Opinię niezwłocznie umieścimy na stronie.