Castpol

Kim jesteśmy, czyli nasz hosting - nasza misja

Od wielu lat działamy w branży IT. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na uruchomienie usług hostingowych na wysokim poziomie. Na pierwszym miejscu stawiamy najwyższą jakość i stabilność oferowanych przez nas usług - nie uznajemy kompromisów.

Nasza misja nie kończy się tylko na usługach hostingowych. Nasi administratorzy zadbają o serwer Twojej firmy, skonfigurują wymagane usługi i zapewnią bezawaryjną pracę maszyny.

Elastyczność naszej firmy bez problemu pozwala dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeśli przygotowane przez nas pakiety hostingowe nie spełniają Państwa wymagać, to z chęcią przygotujemy indywidualną ofertę po uprzednim kontakcie z Biurem Obsługi Klienta -> Kontakt <-.

Jakość i bezpieczeństwo usług zapewniają starannie dobrane serwery, budowane na platformie serwerowej firmy Intel, a także nasze własne Centrum Danych w Polsce, dzięki któremu możemy rozwijać się jeszcze szybciej. Klient powierzając nam stronę swojej firmy lub prywatną, może być pewien, że strona będzie działała szybko i stabilnie. Nasz hosting www jest kluczem do Twojego sukcesu w Internecie!

Dbamy także o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Jesteśmy zarejestrowani w GIODO - instytucji sprawującej nadzór nad warunkami i bezpieczeństwem przechowywania danych osobowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług.
Zaufało nam już wielu klientów. Ty też dołącz do tego grona!

Dlaczego warto z nami współpracować?

- wysoka dostępność usług
- kopia zapasowa danych co 24h
- szybkie i wydajne serwery
- serwery w naszym polskim Centrum Danych
- najnowsze oprogramowanie dostępne na serwerach
- wykwalifikowana kadra administratorów
- jesteśmy zarejestrowani w GIODO - Twoje dane osobowe są bezpieczne